menu close twitter facebook snapchat instagram youtube article basketball gallery graph left-arrow right-arrow search star trophy video net clipboard shield-check shield-star stopwatch
USA BASKETBALL ALL-TIME MEN'S ROSTER

ALL-TIME USA BASKETBALL MEN'S ROSTER | S

A | B | C | D | E | F | G | H |I| J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

NOTE: Key to Event Abbreviations 

Printable All-Time Listing (PDF) (Through all 2018 events.)

NAME AFFILIATION EVENT (RECORD/FINISH)
Jamal Sampson  Mater Dei H.S. (CA)  2000 YDF-West (2-3 / Silver Medal)
1999 YDF-West (3-2 / Silver Medal) 
Ralph Sampson  Harrisonburg H.S. (VA)  1979 PAG (9-0 / Gold Medal)
Casey Sanders  Tampa Preparatory School (FL)  1999 HSUM (Won / 107-95)
Kenny Sanders  George Mason  1986 USOF-East (3-1 / Silver Medal)
Larry Sanders Milwaukee Bucks
VCU 
2013 NT-MC (N/A))
Chris Sandle  Arizona State  1985 USOF-West (0-4 / Fourth Place)
Mark Stanford  Washington 1995 U19 (4-4 / Seventh Place)
Matt Santange  Gonzaga 1999 WUG (8-0 / Gold Medal)
Jason Sasser  Sioux Falls Skyforce
Texas Tech 
1998 WC (7-2 / Bronze Medal)
1997 TOA 8-1 / Gold Medal) 
Kenny Satterfield  Cincinnati
Rice H.S. (NY)
2000 U20 (4-1 / Silver Medal)
1998 YDF-East (4-1 / Gold Medal)
Glynn Saulters  Northeast Louisiana  1968 OLY (9-0 / Gold Medal)
Imari Sawyer  King H.S. (IL)  1999 YDF-North (1-4 / Bronze Medal)
Alex Scales  Samsung (Korea)
Oregon 
2005 TOA (4-6 / Fourth Place)
Stephen Scheffler Purdue 1989 WUG (6-0 / Gold Medal)
Jon Scheyer  Glenbrook North H.S. (IL)  2006 HSUM (Won / 109-91)
2005 YDF-Red (3-2 / Bronze Medal) 
Dwayne Schintzius  Florida 1988 SEL (6-0 / N/A)
1987 U19 (5-2 / Silver Medal) 
Rick Schmidt  Illinois 1974 WC (8-1 / Bronze Medal)
Willard Schmidt McPherson Globe Refiners
Creighton 
1936 OLY (5-0 / Gold Medal)
Tom Schneeberger  U.S. Air Force Academy  1978 WC (6-4 / Fifth Place) 
D'Shawn Schwartz Sand Creek H.S. (CO) 2016 DNT-MC (N/A)
2015 JNT-MC
(N/A)
Steve Scoggin  Mater Dei H.S. (CA)  1999 YDF-West (3-2 / Silver Medal)
1998 YDF-West (3-2 / Silver Medal) 
Andre Scott  DeMatha H.S. (MD)  1999 YDF-East (2-3 / Fourth Place)
Brent Scott  Rice 1991 U19 (8-0 / Gold Medal)
1990 U18 7-0 / Gold Medal) 
Charles Scott  North Carolina  1968 OLY (9-0 / Gold Medal)
Dennis Scott  Georgia Tech  1987 USOF-East (1-3 / Fourth Place)
Melvin Scott  Southern H.S. (MD)  2000 YDF-East (1-4 / Fourth Place)
Richard Scott  Kansas 1993 WUG (7-0 / Gold Medal)
1991 USOF-North (4-0 / Gold Medal) 
Shawnelle Scott  St. John's  1991 USOF-East (2-2 / Silver Medal)
Carlton Screen  Providence 1987 USOF-East (1-3 / Fourth Place)
Shea Seals  Tulsa 1996 U20 (5-0 / Gold Medal)
1996 SEL (Lost / 96-90)
1994 USOF-North (1-3 / Fourth Place) 
Joseph See  De LaSalle H.S. (CA  2000 YDF-West (2-3 / Silver Medal)
Rony Seikaly  Syracuse 1986 WC (9-1 / Gold Medal)
1986 GWG (9-1 / Gold Medal)
1985 USOF-East (2-2 / Bronze Medal) 
Brad Sellers  Wisconsin 1981 USOF-Midwest (1-3 / Bronze Medal)
Ansu Sesay  Mississippi 1997 WUG (6-0 / Gold Medal)
1995 USOF-South (2-2 / Bronze Medal) 
Jess Settles   Iowa
1994 USOF-North (1-3 / Fourth Place)
Collin Sexton Pebblebrook H.S. (GA) 2017 HSUM (98-87 / Won)
2016 DNT-MC
(N/A)
2016 U17 (7-0 / Gold)
Mustafa Shakur  Arizona
Philadelphia Friends Central H.S. (PA)
2004 U20 (5-0 / Gold Medal)
2003 U19 (7-1 / Fifth Place) 
Brian Shanahan  Duquesne 1986 USOF-East (3-1 / Silver Medal)
Ahmad Shareef  Pittsburgh 1991 USOF-East (2-2 / Silver Medal)
Brian Shaw  UC Santa Barbara  1986 WC (9-1 / Gold Medal)
1986 GWG (9-1 / Gold Medal) 
Tom Sheehey  Virginia 1983 USOF-East (2-2 / Silver Medal)
Will Sheehey  Indiana 2013 WUG (6-2 / Ninth Place)
Kendall Sheets  Peoria Caterpillars
Oklahoma A&M 
1954 WC (9-0 / Gold Medal)
Craig Shelton  Georgetown 1978 YURI (4-1 / Silver Medal)
Earnest Shelton White Station H.S. (TN)  2000 YDF-South (4-1 / Bronze Medal)
Steven Sheppard  Maryland 1976 OLY (7-0 / Gold Medal)
Will Sheridan  Sanford School H.S. (DE)  2002 YDF-East (3-2 / Silver Medal)
Scooter Sherrill  West Rowan H.S. (NC)  2000 HSUM (Won / 98-97)
1999 YDF-South (5-0 / Gold Medal)
1998 WYG (6-0 / Gold Medal)
1998 YDF-South (1-4 / Bronze Medal) 
Aubrey Sherrod  Wichita State  1983 SEL (12-0 / N/A)
1982 JC (8-0 / Gold Medal)
1982 SI (7-0 / Gold Medal) 
Jay Shidler  Kentucky 1978 WIT (3-0 / Gold Medal)
Jerry Shipp  Phillips 66ers
Southeastern Oklahoma State 
1964 OLY (9-0 / Gold Medal)
1963 WC (6-3 / Fourth Place)
1963 PAG (6-0 / Gold Medal) 
Joe Shipp  Fairfax H.S. (CA)  1998 YDF-West (3-2 / Silver Medal)
Eugene Short  Jackson State  1974 WC (8-1 / Bronze Medal)
John Shurna  Northwestern 2010 SEL (N/A)
2009 U19 (9-0 / Gold Medal) 
Carl Shy  Universal Pictures / UCLA  1936 OLY (5-0 / Gold Medal)
Renardo Sidney Fairfax H.S. (CA)  2009 HSUM (Lost / 97-89)
Cecil Silas  U.S. Armed Forces / Georgia Tech  1955 PAG (4-1 / Gold Medal)
Xavier Silas Northern Arizona Suns/Northern Illinois 2017-19 WCQ W2 (2-0 / N/A)
Robert Siler  Wake Forest  1987 USOF-South (3-1 / Silver Medal)
Michael Silliman  U.S. Armed Forces 
U.S. Military Academy
1970 WC (6-3 / Fifth Place)
1968 OLY (9-0 / Gold Medal)
1967 WC (7-2 / Fourth Place)
1967 PAG (9-0 / Gold Medal)
1967 WUG (7-0 / Gold Medal) 
Bobby Simmons DePaul
Simeon H.S. (IL)
2000 U20 (4-1 / Silver Medal)
1999 U19 (7-1 / Silver Medal)
1998 U18 (6-0 / Gold Medal)
Kevin Simmons  California-Irvine  1995 USOF-West (1-3 / Fourth Place)
Kobi Simmons Saint Francis H.S. GA) 2015 JNT-MC (N/A)
2013 DNT-MC (N/A)
2013-14 DNT (N/A) 
LeVeldro Simmons  Tulane 1993 USOF-North (4-0 / Gold Medal) 
Lionel Simmons  LaSalle 1989 TOA (6-2 / Silver Medal)
1987 U19 (5-2 / Silver Medal) 
Melvin Simon New Orleans  1990 USOF-South (3-1 / Gold Medal)
Miles Simon  Arizona 1995 USOF-West (1-3 / Fourth Place)
Anfernee Simons IMG Academy (FL) 2017 DNT-MC (N/A)
Dickey Simpkins  Providence 1991 USOF-East (2-2 / Silver Medal)
Charlie Simpson  USC 1983 USOF-West (0-4 / Fourth Place)
Greg Simpson  Ohio State 1993 USOF-East (1-3 / Fourth Place)
Scott Sinek  Brigham Young  1981 USOF-West (4-0 / Gold Medal)
Kyle Singler  Duke
South Medford H.S. (OR)
2010 SEL (N/A)
2007 HSUM (Won / 100-80)
2006 U18 (4-0 / Gold Medal)
2005 YDF-White (5-0 / Gold Medal)
Chris Singleton  Florida State 2010 SEL (N/A)
George Singleton  Furman 1981 USOF-South (2-2 / Silver Medal)
Charlie Sitton  Oregon State  1983 PAG (8-0 / Gold Medal)
1982 SEL (2-3 / N/A) 
Scott Skiles  Michigan State  1983 U19 (6-2 / Gold Medal)
1983 USOF-North 3-1 / Bronze Medal) 
Brian Skinner  Baylor 1997 WUG (6-0 / Gold Medal)
1996 U20 (5-0 / Gold Medal)
1996 SEL (Lost / 96-90)
1995 USOF-South (2-2 / Bronze Medal) 
Jose Slaughter  Portland 1979 USOF-West (2-2 / Silver Medal)
Ron Slay  Asheville Altitude
Tennessee 
2005 TOA (4-6 / Fourth Place)
Quinn Slazinski Westbury Christian School (TX) 2016 DNT-MC (N/A)
David Sloan Taylor County H.S. (KY) 2015 JNT-MC (N/A)
Donald Sloan  Texas Legends
Reno Bighorns/Texas A&M 
2017-19 WCQ W1 (2-0 / N/A)
2011 PAG (3-2 / Bronze Medal)
Don Slocum  Denver Chevrolets
Oklahoma City 
1950 WC (5-1 / Silver Medal)
Edgar Smallwood U.S. Armed Forces
Evansville 
1963 WC (6-3 / Fourth Place)
1963 PAG (6-0 / Gold Medal) 
Javonte Smart Scotlandville Magnet H.S. (LA) 2016 U17 (7-0 / Gold)
2015 U16
(5-0 / Gold Medal)
2015 JNT-MC (N/A)
Keith Smart  Indiana
 Garden City J.C.
1987 PAG (6-1 / Silver Medal)
1986 JC 8-0 / Gold Medal)  
Marcus Smart Boston Celtics
Oklahoma State 
Marcus H.S. (TX)
2016 SEL (N/A)
2014 SEL (N/A)
2013 NT-MC (N/A)
2013 U19 (9-0 / Gold Medal)
2012 U18 (5-0 / Gold Medal)
Orlando Smart 
 
San Francisco
 
1991 USOF-West (1-3 / Fourth Place) 
 
Adrian Smith  U.S. Armed Forces / Kentucky  1960 OLY (8-0 / Gold Medal)
1959 PAG (6-0 / Gold Medal) 
Byron Smith  Central Connecticut State  1991 USOF-East (2-2 / Silver Medal)
Charles D. Smith  Pittsburgh 1988 OLY (7-1 / Bronze Medal)
1986 WC 9-1 / Gold Medal)
1986 GWG (9-1 / Gold Medal)
1985 USOF-East (2-2 / Bronze Medal) 
Charles E. Smith IV  Georgetown 1988 OLY (7-1 / Bronze Medal)
1988 SEL 6-0 / N/A) 
Charles Smith  Rider 1994 USOF-East (3-1 / Silver Medal)
Chris Smith  Connecticut 1990 WC (6-2 / Bronze Medal)
1990 GWG (3-2 / Silver Medal)
1989 USOF-East (2-2 / Silver Medal) 
Craig Smith  Boston
Fairfax H.S. (CA)
2005 WUG (8-0 / Gold Medal)
2000 YDF-West (2-3 / Silver Medal) 
Dave Smith  Guilford 1970 WUG (8-1 / Silver Medal)
Demetrius Smith Callaway H.S. (GA) 1999 YDF-South (5-0 / Gold Medal)
Derek Smith  Louisville 1981 WUG (7-1 / Gold Medal)
Doug Smith  Quad City Thunder 
Missouri
1999 PAG (4-1 / Silver Medal))
1990 WC (6-2 / Bronze Medal)
1990 GWG (3-2 / Silver Medal)
1989 TOA (6-2 / Silver Medal) 
Ernest Smith  Memphis State  1989 USOF-South (1-3 / Fourth Place)
Frank Smith  Old Dominion  1985 USOF-South (3-1 / Silver Medal)
Garfield Smith  Eastern Kentucky 1970 WC (6-3 / Fifth Place)
Gene Smith  Georgetown 1988 SEL (6-0 / N/A)
1981 USOF-East (1-3 / Fourth Place) 
 J.R. Smith  Restricted Free Agent
St. Benedict's (NJ)
2008 SEL (N/A)
2004 HSUM (Won / 99-79)
2003 YDF-East (2-3 / Fourth Place) 
Josh Smith  Atlanta Hawks 
Oak Hill Academy (VA)
2009 MNT (N/A)
2004 HSUM (Won / 99-79) 
Keith Smith  California 1986 USOF-West (3-1 / Gold Medal)
Kenny Smith  North Carolina  1986 WC (9-1 / Gold Medal)
1986 GWG (9-1 / Gold Medal)
1983 USOF-East (2-2 / Silver Medal) 
Kevin Smith  Iowa 1991 USOF-North (4-0 / Gold Medal)
LaBradford Smith  Louisville 1987 U19 (5-2 / Silver Medal)
Larry Smith  Alcorn State  1979 WUG (7-1 / Gold Medal)
1979 FICE (1-3 / N/A)
Michael Smith  Providence 1990 USOF-East (1-3 / Bronze Medal)
Mike Smith  Brigham Young  1983 U19 (6-2 / Gold Medal)
1983 USOF-West (0-4 / Fourth Place) 
Mitchell Smith  Utah 1986 USOF-West (3-1 / Gold Medal)
Nick Smith  Bloomingdale H.S. (FL)
1999 YDF-South (5-0 / Gold Medal)
Nolan Smith  Duke
Oak Hill Academy (VA
2010 SEL ((N/A)
2007 HSUM (Won / 100-80)
2006 U18 (4-0 / Gold Medal)
Otis Smith  Jacksonville 1983 USOF-South (3-1 / Gold Medal)
Reggie Smith
Texas Christian
1989 USOF-West (2-2 / Bronze Medal)
Steve Smith
Portland Trail Blazers
Atlanta Hawks
Miami Heat
Michigan State
2000 OLY (8-0 / Gold Medal)
1999 TOA (10-0 / Gold Medal)
1994 WC (8-0 / Gold Medal)
1989 WUG 6-0 / Gold Medal)
Stevin Smith
Arizona State
1993 U21 (8-0 / Gold Medal)
1993 U20 6-1 / Silver Medal)
Timmy Smith  Denbigh H.S. (VA)  2000 YDF-East (1-4 / Fourth Place)
Tyler Smith  Penn State 2001 WUG (7-1 / Bronze Medal)
Tyler Smith  Giles County H.S. (TN)  2004 YDF-South (5-0 / Gold Medal)
2003 YDF-South 4-1 / Gold Medal) 
Wayne Smith  AIA / California-Irvine  1978 WC (6-4 / Fifth Place)
Quin Snyder  Duke 1986 USOF-South (2-2 / Bronze Medal)
1985 USOF-East 2-2 / Bronze Medal) 
Dale Solomon  Virginia Tech  1981 WUG (7-1 / Gold Medal)
Ed Solomon  Peoria Caterpillars
West Virginia Tech 
1954 WC (9-0 / Gold Medal)
Richard Solomon Oklahoma City Blue / California 2017-19 WCQ W5 (1-1 / N/A)
Ken Spain  Houston 
1968 OLY (9-0 / Gold Medal) 
Patrick Sparks  Kentucky 2005 WUG (8-0 / Gold Medal)
Marcus Spears  Southern Lab H.S. (LA) 2000 YDF-South (4-1 / Bronze Medal)
Larry Speicer  Alabama 1979 SEL (3-2 / N/A)
Omari Spellman St. Thomas More School (CT) 2015 JNT-MC (N/A)
Duane Spencer  Georgetown 1993 USOF-North (4-0 / Gold Medal)
Felton Spencer  Louisville 1988 JC (7-0 / Gold Medal)
1987 USOF-East (1-3 / Fourth Place) 
Horace Spencer  William Tennent H.S. (PA)  2013 DNT-MC (N/A)
2013-14 DNT (N/A)
2012 DNT-MC (N/A) 
Jaden Springer IMG Academy (FL)
Rocky River H.S. (NC)
2018 JNT-MC (N/A)
2016 DNT-MC (N/A)
Tommy Springer  Vanderbilt 1979 WUG (7-1 / Gold Medal)
Kevin Stacom  Providence 1973 WUG (9-0 / Gold Medal)
John Stanich  Denver Chevrolets / UCLA  1950 WC (5-1 / Silver Medal)
Cameron Stanley Millbrook H.S. (NC) 2003 YDF-East (2-3 / Fourth Place)
Curtis Staples  Virginia 1997 WUG (6-0 / Gold Medal)
Jonathan Starling Baldwinsville H.S. (NY) 2018 JNT-MC (N/A)
Matt Steigenga  Rockford Lightning
Michigan State 
1999 PAG (4-1 / Silver Medal)
Lance Stephenson  Lincoln H.S. (NY)
2007 YDF-Red (5-0 / Gold Medal)
Blake Stepp  Gonzaga
South Eugene H.S. (OR)
2003 PAG (2-3 / Fourth Place)
1999 YDF-West (3-2 / Silver Medal)  
DeShawn Stevenson  Washington Union H.S. (CA)  1998 YDF-West (3-2 / Silver Medal)
Isaiah Stewart La Lumiere School (IN)
McQuaid Jesuit H.S. (NY)
2018 JNT-MC (N/A)
2018 U17 (7-0 / Gold Medal)
2018 Next Gen
(N/A)
2017 DNT-MC (N/A)
2016 DNT-MC
(N/A)
Lodrick Stewart Rainier Beach H.S. (WA) 2002 YDF-West (2-3 / Bronze Medal)
Michael Stewart California 1994 USOF-West (1-3 / Bronze Medal)
Rodrick Stewart  Rainier Beach H.S. (WA) 2002 YDF-West (2-3 / Bronze Medal)
Gregory Stiemsma  Sokhumi Tbilisi (Georgia) / Wisconsin  2011 PAG (3-2 / Bronze Medal)
Steve Stipanovich  Missouri 1982 JC (8-0 / Gold Medal)
1982 SI 7-0 / Gold Medal) 
Bryant Stith  Virginia 1990 WC (6-2 / Bronze Medal)
1990 GWG (3-2 / Silver Medal)
1989 USOF-South (1-3 / Fourth Place) 
Alex Stivrins  Creighton 1981 USOF-Midwest (1-3 / Bronze Medal)
David Stockton Stockton Kings
Reno Bighorns/Gonzaga
2017-19 WCQ W3 (1-1 / N/A)
2017-19 WCQ W2 (2-0 / N/A)
John Stockton  Utah Jazz
Gonzaga
1996 OLY (8-0 / Gold Medal)
1992 OLY (8-0 / Gold Medal)
1992 TOA (6-0 / Gold Medal) 
Edward Stokes  Arizona
1991 U19 (8-0 / Gold Medal)
Corey Stokes  St. Benedict's H.S. (NJ)  2005 YDF-Blue (3-1 / Silver Medal)
Greg Stokes  Iowa 1983 PAG (8-0 / Gold Medal)
1982 USOF-North (3-1 / Bronze Medal)
1981 USOF-Midwest (1-3 / Bronze Medal) 
Jarnell Stokes  Tennessee 2013 U19 (9-0 / Gold Medal)
2012 U18 (5-0 / Gold Medal) 
Diamond Stone  Dominican H.S. (WI) 2014 U17 (7-0 / Gold Medal)
2013 DNT-MC
(N/A)
2013 U16 (5-0 / Gold Medal)
2013-14 DNT (N/A)
2012 DNT-MC (N/A) 
Marvin Stone  Grissom H.S. (AL)  1999 HSUM (Won / 107-95)
Amar'e Stoudemire  New York Knicks / Cypress Creek H.S. (FL)
Phoenix Suns / Cypress Creek H.S. (FL) 
2010-12 MNT (N/A)
2007 TOA (10-0 / Gold Medal)
2007 SNT (N/A)
2006-08 SNT (N/A)
2004 OLY (5-3 / Bronze Medal) 
Damon Stoudamire  Arizona
Woodrow Wilson H.S.
1994 GWG (3-2 / Bronze Medal)
1993 WUG (7-0 / Gold Medal) 
1991 USOF-West (1-3 / Fourth Place)
Joe Stratton  Peoria Caterpillars / Colgate  1954 WC (9-0 / Gold Medal)
Julian Strawther Liberty H.S. (NV) 2017 DNT-MC (N/A)
Dexter Strickland  St. Patrick H.S. (NJ)  2007 YDF-White (3-2 / Bronze Medal)
Rod Strickland DePaul 1985 USOF-North (3-1 / Gold Medal)
Carlos Strong  Georgia 1993 USOF-South (1-3 / Bronze Medal)
Rodney Stuckey  Detroit Pistons / Eastern Washington  2008 SEL (N/A)
Willie Sublett San Francisco 1991 USOF-West (1-3 / Fourth Place)
Jalen Suggs Minnehaha Academy (MN) 2018 U17 (7-0 / Gold Medal)
2017 DNT-MC
(N/A)
2017 U16
(5-0 / Gold Medal)
Rasheed Sulaimon  Duke
Strake Jesuit College Prep (TX)
2013 U19 (9-0 / Gold Medal)
2012 U18 (5-0 / Gold Medal)
2012 HSUM (Lost / 84-75) 
Jared Sullinger   Northland H.S. (OH)  2010 HSUM (W / 101-97)
Stephen Sullivan  Georgetown 1967 PAG (9-0 / Gold Medal)
1967 WUG (7-0 / Gold Medal) 
DaJuan Summers  McDonogh School (MD)  2006 U18 (4-0 / Gold Medal)
Curtis Sumpter  Maroussi BC (Greece) / Villanova  2011 PAG (3-2 / Bronze Medal)
Villanova 2004 U20 (5-0 / Gold Medal) 
Jon Sundvold  Missouri 1982 WC (7-2 / Silver Medal)
1982 WFT 2-1 / Silver Medal)
 
Caleb Swanigan Homestead H.S. (IN) 2015 U19 (7-0 / Gold Medal)
2015 HSUM (L / 103-101)
2014 U17 (7-0 / Gold Medal)
Isaiah Swann  Oak Hill Academy (VA)  2003 YDF-East (2-3 / Fourth Place)
Duane Swanson  Universal Pictures / USC  1936 OLY (5-0 / Gold Medal) 
Daniel Swartz  Wichita Vickers / Morehead State 1959 PAG (6-0 / Gold Medal) 
Michael Sweetney  Georgetown
2001 U21 (8-0 / Gold Medal)
Cole Swider St. Andrew's School (RI) 2018 HSUM (Lost / 89-76)
Robert Swift  Garces H.S. (CA)  2003 YDF-West (3-2 / Bronze Medal)
Stromile Swift  Fair Park H.S. (LA)  1998 HSUM (Lost / 104-99)
Jordan Swopshire  SportsQuest Academy, Va. (MO)
Fort Zumwalt West H.S. (MO)
2011 3x3 (7-5 / Fifth Place)
2011-12 DNT n/a)
2010 DNT-MC (n/a)
Wally Szczerbiak  Minnesota Timberwolves 
Miami (OH)
2001 GWG (5-0 / Gold Medal)
1999 TOA (10-0 / Gold Medal)
1998 GWG (4-1 / Gold Medal)

Related Content

A USA Basketball Coach Academy – presented by Nike – will take place on Sept. 14-15 at Maspeth High School in Queens, New York.

  • Author:
    Todd Kortemeier, Red Line Editorial
  • Date:
    Aug 22, 2019

In front of more than 50,000 fans, the USA Men's National Team was sharp from the field early and often in downing the Aussies 102-86 Thursday night at Marvel Stadium in Melbourne, Australia.

Coach Licensing & Organization Accreditation Login



Forgot Password?